Onthaal Campus Woudlucht

 

016 38 06 66

U kan ons elke schooldag bereiken tussen 8u en 16u30 en
op woensdag tot 12u.

Secretariaat OV4

 

016 67 01 81

U kan ons elke schooldag bereiken tussen 8u en 16u30 en
op woensdag tot 12u.

Success! Message received.

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Instagram Icon

Contactpersonen

 
 
Secretariaat 

Leerlingensecretariaat

Murielle Van Ausloos

Lieselot Joris

secretariaat.buso@woudlucht.be

Leerlingenvervoer

Lisa Raymaker

Marilleke Vrancken

leerlingenvervoer@ibso-woudlucht.be

Facturatie

Kristel Vercammen

fme.buso@woudlucht.be

Secretariaat OV4

Karen Serdons

secretariaatOV4@woudlucht.be

016/67 01 81

 
Beleidsteam

Directeur

Marc Rummens

directeur.buso@woudlucht.be

Adjunct Directeur

Anton Jaenen

Anton.jaenen@ibso-woudlucht.be

Technisch adviseur Coördinator  

Carl Decoster

ta1@woudlucht.be

Technisch adviseur Coördinator

Vincent De Smedt

ta2@woudlucht.be

Coördinator OV4 type 9 vestiging Campus Redingenhof

Bernadette Dumalin

OV4redingenhof@woudlucht.be

Coördinator OV4 type 9 vestiging campus DE Ring

Tom Biermans

OV4dering@woudlucht.be

Beleidsondersteuner

Koen Swinnen

koen.swinnen@ibso-woudlucht.be

 

 
Orthoteam
Orthopedagoog OV4

Elien Goderis

Elien.goderis@ibso-woudlucht.be

Orthopedagogen OV3

Romina Pira (observatiejaar)

Romina.pira@ibso-woudlucht.be

Meg Van Lierop (opleidingsfase)

Meg.vanlierop@ibso-woudlucht.be

Lien Claesen (kwalificatiefase)

Lien.claesen@ibso-woudlucht.be

Orthopedagoog OV2

Marlies Ghesquière

Marlies.ghesquiere@ibso-woudlucht.be

Orthopedagoog OV1

Elien Eyckmans

Elien.eyckmans@ibso-woudlucht.be

 
M@@t 

Maatschappelijk werker

Maaike Vrancken

Maatschappelijk werker

Davina Renson

 
Zorgteam

Zorgjuf

Kim De Cock

Zorgjuf

Lieve Grauwels

Opvoeder

Bert Hendrix

 
Multidisciplinair team

Logopedist - ASS coach

Klaartje D'Hondt

Ergotherapeut OV3

Leatitia Rogge

Ergotherapeut OV2

Annelore Vervoort

Ergotherapeut OV1

Kim Reuvers

Verpleegkundige

Hilde Vandenbroeck

Kinesist

Walter Van Loock

Psycholoog OV4

Lien Bernaerdts